Onki (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ
