Onki (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: Swedish
ku: سویدی
