Onki (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Fields
lt: Laukeliai

en: English
lt: Anglų
