Onki (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Fields
lv: Lauki

en: English
lv: Angļu

en: Finnish
lv: Somu

en: Swedish
lv: Zviedru
