Onki (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Finnish
ne: समाप्त

en: Swedish
ne: स्वीडिश
