Onki (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Fields
nn: Felt

en: English
nn: Engelsk

en: 24 hours
nn: 24 timar

en: Finnish
nn: Finsk

en: Swedish
nn: Svensk
