Onki (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Fields
oc: Camps

en: English
oc: Anglés

en: --none--
oc: --pas cap--

en: Finnish
oc: Finlandés

en: Swedish
oc: Suedés
