Onki (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Fields
pt: Campos

en: English
pt: Inglês

en: 24 hours
pt: 24 horas

en: Finnish
pt: Finlandês

en: Swedish
pt: Sueco

en: documentation
pt: documentação
