Onki (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Content types
ru: Типы материалов

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Fields
ru: Поля

en: English
ru: Английский

en: Metadata
ru: Метаданные

en: --none--
ru: --отсутствует--

en: loading
ru: загружается

en: Cache lifetime
ru: Время жизни кэша

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: Finnish
ru: Финский

en: Swedish
ru: Шведский

en: 7 days
ru: 7 дней

en: documentation
ru: документацию
