Onki (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Fields
sk: Polia

en: English
sk: Angličtina

en: loading
sk: načítavam

en: Finnish
sk: Fínčina

en: Swedish
sk: Švédčina
