Onki (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: English
sq: Anglisht

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: Swedish
sq: Suedisht
