Onki (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்
