Onki (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Fields
uk: Поля

en: English
uk: Англійська

en: Metadata
uk: Метадані

en: loading
uk: завантажується

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: 24 hours
uk: 24 години

en: Finnish
uk: Фінська

en: Swedish
uk: Шведська

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: documentation
uk: документації

en: 5 min
uk: 5 хв
