Onki (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: English
sv: Engelska

en: Finnish
sv: Finska

en: Swedish
sv: Svenska

en: 5 min
sv: 5 minuter
