Onki (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: إزالة

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Fields
ar: الحقول

en: English
ar: إنجليزية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: Swedish
ar: سويدية
