Onki (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Fields
be: Палі

en: English
be: Ангельская

en: Finnish
be: Фінская

en: Swedish
be: Швецкая
