Onki (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Fields
ka: ველები

en: English
ka: ინგლისური

en: Finnish
ka: ფინური
