Onki (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്
