Onki (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: 1 hour
mr: एक तास

en: English
mr: इंग्लीश

en: Swedish
mr: स्वीडिश
