Onki (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Fields
nl: Velden

en: English
nl: Engels

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: --none--
nl: --geen--

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: Finnish
nl: Fins

en: Swedish
nl: Zweeds

en: documentation
nl: documentatie

en: Analyze text
nl: Tekst analyseren
