Onki (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: Swedish
te: స్వీడిష్
