Onki (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Fields
tr: Alanlar

en: English
tr: İngilizce

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: Finnish
tr: Fince

en: Swedish
tr: İsveççe
