Onki (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: English
ur: انگریزی

en: Finnish
ur: فنش

en: Swedish
ur: سویڈش
