Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Activated
af: Geaktiveer
