Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ar: لم تقم بإنشاء أي أنواع محتوى. إذهب إلى  <a href="@create-content">صفحة إنشاء أنواع المحتوى</a> من أجل إنشاء نوع محتوى جديد.
