Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
