Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Activated
be: Актываваны

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
be: Вы пакуль што  не стварылі ніводнага тыпу змесціва. Перайдзіце  на a href="@create-content">Старонку стварэння змесціва </a>, каб дадаць новы тып змесціва.
