Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
