Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ་བྱས་མེད་པས། <a href="@create-content">ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ</a>་ཡི་དྲ་ངོས་ནས་ནང་དོན་རིགས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།
