Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
