Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Activated
ca: Activat

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.
