Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.
