Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Activated
da: Aktiveret

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Configured
da: Konfigureret

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
da: Du har ikke oprettet nogen indholdstyper. Gå til <a href="@create-content">opret indholdstype</a> for at tilføje en ny indholdstype.
