Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Content
de: Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Activated
de: Aktiviert

en: Language neutral
de: Sprachneutral

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Configured
de: Konfiguriert

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
de: Sie haben noch keine Inhaltstypen festgelegt. Wechseln Sie auf die Seite <a href="@create-content">Inhaltstyp erstellen</a>, um einen neuen Inhaltstyp hinzuzufügen.

en: @content_type_name (Edit)
de: @content_type_name (Bearbeiten)
