Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala
