Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
