Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
