Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Activated
fi: Aktivoitu

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fi: Et ole vielä luonut sisältötyyppejä. Voit luoda sisältötyyppejä <a href="@create-content">sisältötyyppien lisäyssivulla</a>.
