Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Configured
gl: Configurado

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.
