Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
