Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.
