Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Activated
hu: Bekapcsolt

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Configured
hu: Konfigurált

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.
