Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:
