Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
id: Anda belum membuat sembarang tipe konten. Kunjungi <a href="@create-content">halaman pembuatan tipe konten</a> untuk menambah tipe konten baru.
