Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: About
is: Um
