Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
it: Non hai ancora creato nessun tipo di contenuto. Vai all pagina di <a href="@create-content">creazione dei tipi di contenuto</a> per creare un nuovo tipo di contenuto.
