Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Activated
ja: アクティベート

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: まだコンテンツタイプを一つも作成していません。<a href="@create-content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で、コンテンツタイプを追加してください。
