Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: About
jv: Ngenani
