Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
