Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ
